Már kaphatóak a fürdőkbe, vizes helyiségekbe, kültérre is használható vízálló /IP44-IP65/ spot lámpatestek, ezek biztosan nem fognak berozsdálni, már 990 forinttól!
A GU10-MR16 spot lámpatest/keret működése:
http://www.youtube.com/watch?v=mMDWyTY9Qhc
Kedvezmények, amennyiben egy cikkszámú termékből több darabot vásárol:
5db felett 5%, 10db felett 10%, 15db felett 15% a nem akciós, kisker árakból!
A garancia 2-3 év!
Minden termékünk rendelkezik CE tanúsítvánnyal!
Life Light Led nem bántja a szemet!
Led fénycső T8-T5, 1. Magyarországon a legolcsóbb!,
Led fénycső alumínium 150 cm, 22W, 2180 Lumen, 3000 kelvin, meleg fehér. Magyarország legolcsóbb, alumínium Led fénycsöve, nem gagyi üveg!
| Cikkszám | LT8150CM22W60262K3000 |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 22W |
| Fényáram | 2180 lumen |
| Szín | 3000 kelvin |
| Világítási szög | 120 |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 1513*28*28 mm |
| Foglalat | G13 |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Inesa 150 cm alumínium Led fénycső 22W, 2180 lumen, T8, 30. 000 óra élettartam, 3000 kelvin, meleg fehér. Méretei: 28*1513mm. Figyelem, ez nem a gagyi körbe világító üveg fénycső! Hátsó része alumínium, így kiváló a hűtése! Kiválható a hagyományos 54 wattos fénycső, mivel ez csak egy irányba adja le a teljes fényerejét és nem körbe! Ez a fénycső egy oldalas bekötésű! Csak a Leddiszkontban: Fény és teljesítménymérési jegyzőkönyv, lejjebb! A csomagolás tartalmazza a gyújtót is, ami vasmagos trafó esetén használható és így nem semmit átkötni, házilag is cserélhető a fénycső! A régi elektronikus trafó esetén továbbra is szakember kell és gyújtó-trafó ki! Magyarország legolcsóbb, alumínium Led fénycsöve, nem gagyi üveg!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 2869 db |
787 Ft + ÁFA (999 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-06-30 között érvényes!





